AVT05006E100R0KE
ADJ PWR RES 100 OHM 50W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576956-AVT05006E100R0KE
شماره قطعه سازنده:
AVT05006E100R0KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms 50 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 4.016" (102.00mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Huntington Electric Inc.
RoHS 1
سلسلهAVT
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 50 W
قطر0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 100 Ohms
طول 4.016" (102.00mm)