AVT10006E100R0KE
ADJ PWR RES 100 OHM 100W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576997-AVT10006E100R0KE
شماره قطعه سازنده:
AVT10006E100R0KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm) 6.496" (165.00mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Huntington Electric Inc.
RoHS 1
سلسلهAVT
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 100 W
قطر0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 100 Ohms
طول 6.496" (165.00mm)