RSSD20117A22R0JB15
ADJ PWR RES 22 OHM 100W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1577133-RSSD20117A22R0JB15
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RSSD20117A22R0JB15
بسته استاندارد:
20
برگه اطلاعات فنی:
22 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.866" OD, 0.496" ID (22.00mm x 12.60mm) 4.606" (117.00mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Sfernice
RoHS 1
سلسلهRSSD
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 100 W
قطر0.866" OD, 0.496" ID (22.00mm x 12.60mm)
تحمل±5%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 22 Ohms
طول 4.606" (117.00mm)