BGT24ATR11E6433XUMA1
IC SWITCH RF 32VQFN
NOVA Part#:
453-1510589-BGT24ATR11E6433XUMA1
Manufacturer Part No:
BGT24ATR11E6433XUMA1
Standard Package:
3,000
Technical Datasheet:
RF Switch IC General Purpose - 50Ohm PG-VQFN-32-9
More Information
CategoryRF Switches
PackagingTape & Reel (TR)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Supplier Device Package PG-VQFN-32-9
Base Product Number BGT24ATR11
Frequency Range 24GHz ~ 24.25GHz
Circuit-
Series-
RF Type General Purpose
Isolation-
Test Frequency -
P1dB-12dBm
IIP3-
Impedance50Ohm
Voltage - Supply3.14V ~ 3.47V