SM-31TW104
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
NOVA partie #:
420-1598187-SM-31TW104
Pièce de fabricant non:
SM-31TW104
Fiche technique:
100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
Matériau résistifCermet
Taille / DimensionSquare - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Type d'ajustementTop Adjustment
Puissance (watts) 0.125W, 1/8W
Tolérance±20%
Coéfficent de température±100ppm/°C
Résistance 100 kOhms
Style de terminaisonJ Lead
Autres nomsSM-31TW 100K OHM (104)
SM-31TW104CT
SM31TW104
SM-31TW104DKR
SM-3 1TW 100K ohm(104) 01