3224G-1-202E
TRIMMER 2K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
NOVA partie #:
420-1597098-3224G-1-202E
Fabricant::
Pièce de fabricant non:
3224G-1-202E
Fiche technique:
2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Side Adjustment
Matériau résistifCermet
Taille / DimensionRectangular - 0.181" x 0.138" Face x 0.154" H (4.60mm x 3.50mm x 3.90mm)
Type d'ajustementSide Adjustment
Puissance (watts) 0.25W, 1/4W
Tolérance±10%
Coéfficent de température±100ppm/°C
Résistance 2 kOhms