RSSD20117A22R0JB15
ADJ PWR RES 22 OHM 100W CHAS MT
NOVA partie #:
416-1577133-RSSD20117A22R0JB15
Fabricant::
Pièce de fabricant non:
RSSD20117A22R0JB15
Paquet Standard:
20
22 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.866" OD, 0.496" ID (22.00mm x 12.60mm) 4.606" (117.00mm) Length
More Information
Catégorie de produitsRésistance de puissance réglable
Fabricant:Vishay Sfernice
RoHS 1
SérieRSSD
Paquet/caisseRadial, 3 Lead, Tubular
Type de montageChassis Mount
Type d'ajustementSlide
Puissance (watts) 100 W
Diamètre0.866" OD, 0.496" ID (22.00mm x 12.60mm)
Tolérance±5%
RésiliationSolder Lug
Résistance 22 Ohms
Longueur 4.606" (117.00mm)