V275LA40APX10
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
قسمت # NOVA:
130-2650853-V275LA40APX10
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
V275LA40APX10
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
430 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Littelfuse Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | LA | |
| حداکثر ولت AC | 275 V | |
| حداکثر ولت DC | 369 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 387 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 430 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 473 V | |
| جریان - موج | 6.5 kA | |
| انرژی | 140J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 900 pF @ 1 MHz | |
| بسته / مورد | Disc 20mm | |