MINISMDC260F/13.2-2
PTC RESET FUSE 13.2V 2.6A 1812
قسمت # NOVA:
126-2472680-MINISMDC260F/13.2-2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MINISMDC260F/13.2-2
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 13.2V 2.6 A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPolySwitch®, miniSMD
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر100 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)2.6 A
فعلی - سفر (این)5 A
زمان سفر5 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)15 mOhms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)50 mOhms
بسته / مورد1812 (4532 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.060" (1.52mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر13.2V