V25S440P
VARISTOR 715V 22KA RADIAL
قسمت # NOVA:
130-2642289-V25S440P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
V25S440P
بسته استاندارد:
150
برگه اطلاعات فنی:
715 V 22 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Littelfuse Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | UltraMOV™ 25S | |
| حداکثر ولت AC | 440 V | |
| حداکثر ولت DC | 585 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 643.5 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 715 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 786.5 V | |
| جریان - موج | 22 kA | |
| انرژی | 675J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 900 pF @ 1 MHz | |