MOV-14D820K
VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2641621-MOV-14D820K
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MOV-14D820K
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
82 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
سلسله-
حداکثر ولت AC50 V
حداکثر ولت DC65 V
ولتاژ واریستور (حداقل)74 V
ولتاژ واریستور (نوع)82 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)90 V
جریان - موج4.5 kA
انرژی 22J
ظرفیت @ فرکانس 2400 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 14mm