B72580T0300K062
VARISTOR 47V 800A 1812
قسمت # NOVA:
130-2640909-B72580T0300K062
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72580T0300K062
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
47 V 800 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric)
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 30 V | |
| حداکثر ولت DC | 38 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 42.3 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 47 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 51.7 V | |
| جریان - موج | 800 A | |