SMBJ28CA-13-F
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMB
قسمت # NOVA:
129-2482446-SMBJ28CA-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMBJ28CA-13-F
برگه اطلاعات فنی:
45.4V Clamp 13.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMB
شماره محصول پایه SMBJ28
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 13.2A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله SMBJ
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 28V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 45.4V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 31.1V