VC120630D650DP
VARISTOR 41V 120A 1206
قسمت # NOVA:
130-2643403-VC120630D650DP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VC120630D650DP
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
41 V 120 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount, MLCV
سلسلهTransGuard®
حداکثر ولت AC21 V
حداکثر ولت DC30 V
ولتاژ واریستور (حداقل)36.9 V
ولتاژ واریستور (نوع)41 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)45.1 V
جریان - موج120 A
انرژی 0.40J
ظرفیت @ فرکانس 600 pF @ 1 kHz