NFM41CC222R2A3L
CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 1806
قسمت # NOVA:
320-2511509-NFM41CC222R2A3L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM41CC222R2A3L
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
2200 pF Feed Through Capacitor 100V 300 mA 300mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM41CC
سلسلهEMIFIL®, NFM41
ظرفیت2200 pF
بسته / مورد1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
تحمل-20%, +50%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی100V
از دست دادن درج -
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.047" (1.20mm)
اندازه ریسمان-
جاری 300 mA