V12MLA0805LNH
VARISTOR 16.25V 40A 0805
قسمت # NOVA:
130-2641961-V12MLA0805LNH
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
V12MLA0805LNH
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
16.25 V 40 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Littelfuse Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | MLA | |
| حداکثر ولت AC | 9 V | |
| حداکثر ولت DC | 12 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 14 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 16.25 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 18.5 V | |
| جریان - موج | 40 A | |
| انرژی | 0.10J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 410 pF @ 1 MHz | |