EXB-34V331JV
RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606
قسمت # NOVA:
473-1224089-EXB-34V331JV
شماره قطعه سازنده:
EXB-34V331JV
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها2
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 0606
توان در هر عنصر62.5mW
شماره محصول پایه EXB-34
بسته / مورد0606, Convex
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.024" (0.60mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C