VCAN33A2-03G-E3-08
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT323
قسمت # NOVA:
129-2486690-VCAN33A2-03G-E3-08
شماره قطعه سازنده:
VCAN33A2-03G-E3-08
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
56V Clamp 2.5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-323
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-323
شماره محصول پایه VCAN33
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 2.5A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 8.4pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 33V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 56V
پاور - پیک پالس140W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-70, SOT-323
ولتاژ - خرابی (حداقل) 36V