VCAN33A2-03S-E3-08
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT23-3
قسمت # NOVA:
129-2487897-VCAN33A2-03S-E3-08
شماره قطعه سازنده:
VCAN33A2-03S-E3-08
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
56V Clamp 2.7A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه VCAN33
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 2.7A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 8.7pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 33V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 56V
پاور - پیک پالس150W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - خرابی (حداقل) 36V