CB3LV-3I-30M000000
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
قسمت # NOVA:
289-1954236-CB3LV-3I-30M000000
شماره قطعه سازنده:
CB3LV-3I-30M000000
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
30 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهCTS-Frequency Controls
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 10µA
ثبات فرکانس±50ppm
سلسله CB3LV
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.071" (1.80mm)
خروجی HCMOS, TTL
فعلی - عرضه (حداکثر) 40mA
فرکانس 30 MHz