MMQA6V8T1G
TVS DIODE 6.8VWM 9.8VC SC74
قسمت # NOVA:
129-2489887-MMQA6V8T1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMQA6V8T1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
9.8V Clamp 2.45A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SC-74
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SC-74
شماره محصول پایه MMQA6V8
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 2.45A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 250pF @ 1MHz
سلسله MMQA
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه4
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 6.8V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 9.8V
پاور - پیک پالس150W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-74, SOT-457
ولتاژ - خرابی (حداقل) 6.46V