D15V0HA1U2LP-7B
TVS DIODE 15VWM 23VC DFN1006-2
قسمت # NOVA:
129-2482058-D15V0HA1U2LP-7B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D15V0HA1U2LP-7B
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
23V (Typ) Clamp 20A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount X1-DFN1006-2
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده X1-DFN1006-2
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 20A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 95pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 15V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 23V (Typ)
پاور - پیک پالس460W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0402 (1006 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 16V