D15V0M1U2LP3-7
TVS DIODE 15VWM 24VC DFN0603-2
قسمت # NOVA:
129-2482196-D15V0M1U2LP3-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D15V0M1U2LP3-7
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
24V Clamp 3A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount X3-DFN0603-2
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده X3-DFN0603-2
شماره محصول پایه D15V0
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 19pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 15V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 24V
پاور - پیک پالس75W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 15.5V