SMAJ24A-TP
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
قسمت # NOVA:
129-2488016-SMAJ24A-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMAJ24A-TP
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
38.9V Clamp 10.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه SMAJ24
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 10.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 24V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 38.9V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 26.7V