SMAJ24A-TR
TVS DIODE 24VWM 50VC SMA
قسمت # NOVA:
129-2488449-SMAJ24A-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMAJ24A-TR
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
50V Clamp 46A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA (DO-214AC)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMA (DO-214AC)
شماره محصول پایه SMAJ24
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 46A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله SMAJ, TRANSIL™
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 24V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 50V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 26.7V