3260W-1-103
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1597475-3260W-1-103
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3260W-1-103
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 11.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3260W
سلسلهTrimpot® 3260 - Sealed
تعداد دورها11
مواد مقاومتیWirewound
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±5%
ضریب دمای±70ppm/°C
مقاومت 10 kOhms