Y006910K0000J0L
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1597460-Y006910K0000J0L
شماره قطعه سازنده:
Y006910K0000J0L
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهVishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
سلسلهAccutrim™1260W
تعداد دورها21
مواد مقاومتیMetal Foil
اندازه / ابعادRectangular - 0.375" x 0.170" Face x 0.420" H (9.53mm x 4.32mm x 10.67mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±5%
ضریب دمای±10ppm/°C
مقاومت 10 kOhms
سبک خاتمهPC Pins
نامهای دیگر1260W 10K 5.0%