PS6KV55-503A3030
POT 50K OHM LINEAR
قسمت # NOVA:
420-1595339-PS6KV55-503A3030
شماره قطعه سازنده:
PS6KV55-503A3030
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
50 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهAmphenol Piher Sensing Systems
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه PS6KV55
سلسلهPS6
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCarbon
اندازه / ابعادRound - 0.248" Dia x 0.173" H (6.30mm x 4.40mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.1W, 1/10W
تحمل±30%
ضریب دمای±1500ppm/°C
مقاومت 50 kOhms