PS10MV50-503A3030-PM
POT 50K OHM LINEAR
قسمت # NOVA:
420-1596596-PS10MV50-503A3030-PM
شماره قطعه سازنده:
PS10MV50-503A3030-PM
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
50 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهAmphenol Piher Sensing Systems
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه PS10MV50
سلسلهPS10
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCarbon
اندازه / ابعادRound - 0.406" Dia x 0.224" H (10.30mm x 5.70mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.15W
تحمل±30%
ضریب دمای±1000ppm/°C
مقاومت 50 kOhms