SM-31TW103
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1598174-SM-31TW103
شماره قطعه سازنده:
SM-31TW103
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهNidec Copal Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه SM-31TW
سلسلهSM31
تعداد دورها5
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.125W, 1/8W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms
سبک خاتمهJ Lead
نامهای دیگرSM-31TW103CT
SM31TW103
SM-3 1TW 10K ohm(103) 01
SM-31TW103DKR
SM-31TW 10K OHM (103)