SM-31TW502
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1597912-SM-31TW502
شماره قطعه سازنده:
SM-31TW502
برگه اطلاعات فنی:
5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.125W, 1/8W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 5 kOhms
سبک خاتمهJ Lead
نامهای دیگرSM31TW502
SM-3 1TW 5K ohm(502) 01
SM-31TW502TR
SM-31TW502CT
SM-31TW502DKR
SM-31TW 5K OHM (502)