IGW15T120FKSA1
IGBT 1200V 30A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351270-IGW15T120FKSA1
شماره قطعه سازنده:
IGW15T120FKSA1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT NPT, Trench Field Stop 1200 V 30 A 110 W Through Hole PG-TO247-3-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3-1
شماره محصول پایه IGW15T120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 30 A
سلسلهTrenchStop®
نوع IGBTNPT, Trench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)45 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.2V @ 15V, 15A
انرژی سوئیچینگ 2.7mJ
شارژ دروازه85 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 50ns/520ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 110 W
شرایط آزمایشی 600V, 15A, 56Ohm, 15V