IGW25N120H3FKSA1
IGBT 1200V 50A 326W TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2349638-IGW25N120H3FKSA1
شماره قطعه سازنده:
IGW25N120H3FKSA1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 50 A 326 W Through Hole PG-TO247-3-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3-1
شماره محصول پایه IGW25N120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 50 A
سلسلهTrenchStop®
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)100 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.4V @ 15V, 25A
انرژی سوئیچینگ 2.65mJ
شارژ دروازه115 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 27ns/277ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 326 W
شرایط آزمایشی 600V, 25A, 23Ohm, 15V