IRG7PH30K10DPBF
IGBT W/ULTRAFAST SOFT RECOVERY D
قسمت # NOVA:
310-2348228-IRG7PH30K10DPBF
شماره قطعه سازنده:
IRG7PH30K10DPBF
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench 1200 V 30 A 180 W Through Hole TO-247AC
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInternational Rectifier
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AC
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 30 A
سلسله-
نوع IGBTTrench
جریان - پالس جمع کننده (Icm)27 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.35V @ 15V, 9A
انرژی سوئیچینگ 530µJ (on), 380µJ (off)
شارژ دروازه45 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 14ns/110ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 140 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 180 W
شرایط آزمایشی 600V, 9A, 22Ohm, 15V