FGA20S120M
IGBT, 40A, 1200V, N-CHANNEL
قسمت # NOVA:
310-2348039-FGA20S120M
شماره قطعه سازنده:
FGA20S120M
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 1200 V 40 A 348 W Through Hole TO-3P
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهFairchild Semiconductor
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-3P
شماره محصول پایه FGA20
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 40 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)60 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 1.85V @ 15V, 20A
انرژی سوئیچینگ -
شارژ دروازه208 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد -
بسته / موردTO-3P-3, SC-65-3
قدرت - حداکثر 348 W