IKW50N65EH5XKSA1
IGBT TRENCH 650V 80A TO247-3
قسمت # NOVA:
310-2351433-IKW50N65EH5XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IKW50N65EH5XKSA1
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench 650 V 80 A 275 W Through Hole PG-TO247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3
شماره محصول پایه IKW50N65
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 80 A
سلسلهTrenchStop™
نوع IGBTTrench
جریان - پالس جمع کننده (Icm)200 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 50A
انرژی سوئیچینگ 1.5mJ (on), 500µJ (off)
شارژ دروازه120 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 25ns/172ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 81 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 275 W
شرایط آزمایشی 400V, 50A, 12Ohm, 15V