IKQ75N120CH3XKSA1
IGBT 1200V 150A TO247-3-46
قسمت # NOVA:
310-2349882-IKQ75N120CH3XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IKQ75N120CH3XKSA1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 1200 V 150 A 938 W Through Hole PG-TO247-3-46
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3-46
شماره محصول پایه IKQ75N120
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 150 A
سلسله-
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)300 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.35V @ 15V, 75A
انرژی سوئیچینگ 6.4mJ (on), 2.8mJ (off)
شارژ دروازه370 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 34ns/282ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 938 W
شرایط آزمایشی 600V, 75A, 6Ohm, 15V