IRG7PH37K10DPBF
IGBT W/ULTRAFAST SOFT RECOVERY D
قسمت # NOVA:
310-2348643-IRG7PH37K10DPBF
شماره قطعه سازنده:
IRG7PH37K10DPBF
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 1200 V 45 A 216 W Through Hole TO-247AC
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 45 A
سلسله-
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)60 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.4V @ 15V, 15A
انرژی سوئیچینگ 1mJ (on), 600µJ (off)
شارژ دروازه135 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 50ns/240ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 120 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 216 W
شرایط آزمایشی 600V, 15A, 10Ohm, 15V