IRG7PH44K10DPBF
IGBT W/ULTRAFAST SOFT RECOVERY D
قسمت # NOVA:
310-2348887-IRG7PH44K10DPBF
شماره قطعه سازنده:
IRG7PH44K10DPBF
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 1200 V 70 A 320 W Through Hole TO-247AC
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 70 A
سلسله-
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)100 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.4V @ 15V, 25A
انرژی سوئیچینگ 2.1mJ (on), 1.3mJ (off)
شارژ دروازه200 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 75ns/315ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 130 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 320 W
شرایط آزمایشی 600V, 25A, 10Ohm, 15V