FGH75T65SHD-F155
IGBT TRENCH/FS 650V 150A TO247
قسمت # NOVA:
310-2351001-FGH75T65SHD-F155
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGH75T65SHD-F155
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT Trench Field Stop 650 V 150 A 455 W Through Hole TO-247-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGH75
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 150 A
سلسله-
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)225 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2.1V @ 15V, 75A
انرژی سوئیچینگ 2.4mJ (on), 720µJ (off)
شارژ دروازه123 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 28ns/80ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 43.4 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 455 W
شرایط آزمایشی 400V, 75A, 3Ohm, 15V