FGY60T120SQDN
IGBT 1200V 60A UFS
قسمت # NOVA:
310-2350872-FGY60T120SQDN
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FGY60T120SQDN
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
IGBT - 1200 V 120 A 517 W Through Hole TO-247-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - IGBT - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247-3
شماره محصول پایه FGY60
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)1200 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 120 A
سلسله-
نوع IGBT-
جریان - پالس جمع کننده (Icm)240 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 1.95V @ 15V, 60A
انرژی سوئیچینگ -
شارژ دروازه311 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 52ns/296ns
بسته / موردTO-247-3 Variant
قدرت - حداکثر 517 W
شرایط آزمایشی 600V, 60A, 10Ohm, 15V