STGWA75H65DFB2
TRENCH GATE FIELD-STOP, 650 V, 7
قسمت # NOVA:
310-2352113-STGWA75H65DFB2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STGWA75H65DFB2
بسته استاندارد:
30
IGBT Trench Field Stop 650 V 115 A 357 W Through Hole TO-247 Long Leads
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247 Long Leads
شماره محصول پایه STGWA75
نوع ورودیStandard
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)650 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 115 A
سلسلهHB2
نوع IGBTTrench Field Stop
جریان - پالس جمع کننده (Icm)225 A
Vce(on) (Max) @ Vge، Ic 2V @ 15V, 75A
انرژی سوئیچینگ 1.428mJ (on), 1.05mJ (off)
شارژ دروازه207 nC
Td (روشن/خاموش) @ 25 درجه سانتی گراد 28ns/100ns
زمان بازیابی معکوس (trr) 88 ns
بسته / موردTO-247-3
قدرت - حداکثر 357 W
شرایط آزمایشی 400V, 75A, 2.2Ohm, 15V