SQD90P04-9M4L_GE3
MOSFET P-CH 40V 90A TO252AA
قسمت # NOVA:
312-2291096-SQD90P04-9M4L_GE3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SQD90P04-9M4L_GE3
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 40 V 90A (Tc) 136W (Tc) Surface Mount TO-252AA
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهVishay Siliconix
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252AA
شماره محصول پایه SQD90
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchFET®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 9.4mOhm @ 17A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 155 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6675 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 136W (Tc)