IPD90P04P4L04ATMA2
MOSFET P-CH 40V 90A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2288561-IPD90P04P4L04ATMA2
شماره قطعه سازنده:
IPD90P04P4L04ATMA2
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 40 V 90A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3-313
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3-313
شماره محصول پایه IPD90P04
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS®-P2
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 4.3mOhm @ 90A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 176 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)+5V, -16V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 11570 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 125W (Tc)