IXTP34N65X2
MOSFET N-CH 650V 34A TO220AB
قسمت # NOVA:
312-2299306-IXTP34N65X2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTP34N65X2
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 34A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-220-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
شماره محصول پایه IXTP34
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهUltra X2
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 34A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 96mOhm @ 17A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 54 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 540W (Tc)