UJ3C065030T3S
MOSFET N-CH 650V 85A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2289918-UJ3C065030T3S
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
UJ3C065030T3S
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 85A (Tc) 441W (Tc) Through Hole TO-220-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهUnitedSiC
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
شماره محصول پایه UJ3C065030
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 85A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)12V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 35mOhm @ 50A, 12V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6V @ 10mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 51 nC @ 15 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1500 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 441W (Tc)