PSMN6R3-120PS
MOSFET N-CH 120V 70A TO220AB
قسمت # NOVA:
312-2264461-PSMN6R3-120PS
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN6R3-120PS
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 120 V 70A (Tc) 405W (Tc) Through Hole TO-220AB
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220AB
شماره محصول پایه PSMN6R3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 70A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6.7mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 207.1 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)120 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 11384 pF @ 60 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 405W (Tc)