IXTP140N12T2
MOSFET N-CH 120V 140A TO220AB
قسمت # NOVA:
312-2278437-IXTP140N12T2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTP140N12T2
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 120 V 140A (Tc) 577W (Tc) Through Hole TO-220-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
شماره محصول پایه IXTP140
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchT2™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 140A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 10mOhm @ 70A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 174 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)120 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 9700 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 577W (Tc)