TK170V65Z,LQ
MOSFET N-CH 650V 18A 5DFN
قسمت # NOVA:
312-2268507-TK170V65Z,LQ
شماره قطعه سازنده:
TK170V65Z,LQ
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 18A (Ta) 150W (Tc) Surface Mount 4-DFN-EP (8x8)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-DFN-EP (8x8)
شماره محصول پایه TK170V65
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهDTMOSVI
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 18A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 170mOhm @ 9A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 730µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 29 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد4-VSFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1635 pF @ 300 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 150W (Tc)