TSM900N10CP ROG
MOSFET N-CHANNEL 100V 15A TO252
قسمت # NOVA:
312-2263172-TSM900N10CP ROG
شماره قطعه سازنده:
TSM900N10CP ROG
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 15A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهTaiwan Semiconductor Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252, (D-Pak)
شماره محصول پایه TSM900
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 15A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 90mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 9.3 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1480 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 50W (Tc)